Kuidas kasutada fotokiirabi.ee lehe. Reeglid ja jugised.

 

Kõigepealt, meil on hea meel teid tervitada meie kodulehel. See on tehtud spetsiaalselt teie jaoks, et teie saaksite valida fotod, kaupu või teenusi distantselt, olenemata asukohast. Te saate kasutada meie lehe nii arvutil, kui ka tahvelarvutil või nutitelefonil.

Juhul, kui meie oleme juba pildistanud teid mingisugusel üritusel, siis teile võib huvi pakkuda menüü "Galeriid", kust te saate leida oma ürituse fotod, neid välja valida ja tellida. Tavaliselt galeriid on kaitstud parooliga. Selleks, et pääseda galeriisse, teil peab olema vastav salasõna, mille te te saate kas üritusel või e-posti kaudu. Kui teil parooli pole, võite alati pärida meilt parooli, jättes oma kontaktandmed ja kirjutades, miks me peame teile parooli andma.

Kui teil juba olemas juurdepääs galeriile, siis fotod on teile nähtavad ja te saate neid valida, lisada ostukorvi, saata meile tellimusi. Sõltuvalt ürituselt me pakkume kas fotode väljatrükki, või faile. Või mõlemi. Teil on võimalik valida väljatrükki või allalaadimiseks fotofailide suurused, vastavalt teie nõudmistele.

Selleks, et fotod tellida, teil on vaja neid lisada ostukorvi. Selleks vajutage "korvi" ikoonile, mis asub teid huvitava kauba vastas. Samuti, te saate valida ka koopiate arvu. Selleks trükkige õige koopiate arv vastavas aknas, mis asub "korvi" kõrval. Te saate alati tutvuda oma ostukorvi sisuga, muuta koopiate arvu, kustutada fotod või kaubad korvist. Vajadusel, te saate lisada fotole kommentaari, kui soovite edastada meile tähtsat infot. Soovi korral, te saate fotod kadreerida, vaid ainult siis, kui te tellite fotode väljaprintimist. Kui kõik fotod on lisatud ostukorvi, korvi sisu on läbivaadatud ja see vastab teie soovile, siis vajutage lingile "Vormistamine" või "Vormista tellimus", täitke kõik vajalikud väljad ja vajutage nupule "Saada tellimus". Teie e-posti aadressile tuleb kiri tellimuse kinnitusega, ja maksmiseks vajalik info.

Õigused soetatud fotodele.

Kui te ostate meilt trükitud fotod, siis see ei tähenda, ei te soetate ka õiguse luua neist koopiaid. Juhul, kui te soovite saada mitu koopiat, kasutage see võimalus fotode tellimisel. Kui te ostate meilt digitaalseid foto-faile, siis teil on võimalik neid kopeerida, teha neist väljatrükki fotopaberile, kuid ainult isiklikuks kasutamiseks. Igasugune kasutamine äris või ettevõtluses, meedias või trükkimisel tiraažiga üle kolme eksemplari on võimalik ainult meiepoolse kirjaliku loaga. Kui teil tekib selline vajadus, võtke meiega ühendust, et saada vastav luba.

Fotode avaldamine sotsiaalvõrkudes on lubatud ainult fotode autori nime näitamisel.

NB! Digitaal-ekraanilt koopiate tegemine on keelatud. Selliste koopiate tegemine, nende avaldamine, samuti fotodelt veemärkide või logode eemaldamine on karistatav EV seadusandluse järgi.

 
 
Sign up for email promotions.
Your information is safe with us and won't be shared.
Thank you for signing up!
 
Laen fotod
Üles
Close Window
Loading
Sulge