P49A9087

Tulge stuudiosse pildistamissessioonile oma pere sündmuste puhul, tähtpäevade puhul või niisama, hea tuju olemasolul. Fotostuudio on selline tore koht, kus fotograaf võib just teie jaoks luua vajaliku meeleolu. See on koht, kus te võite ennast vabalt tunda, kuna siin on kõik just teie jaoks.

Stuudiosse tullakse üldjuhul registreerides ette umbes üks nädal. Vahel saab sessioonile ka samal päeval, tasub alati küsida, kas on fotograafi graafikus vabu kohti.

Meilt saab soetada ka kinkekaarte pildisessioonidele, millega saate teha meeldiva üllatuse oma sõpradele või sugulastele.

 

Stuudiosessioonide hinnakiri

30 minutit - 55 EUR. Sessioon sobib üldjuhul ühe inimese pildistamiseks, ühel taustal, ühe või kahe valgusskeemiga. Hinna sees on pool tundi pildistamisaega, 10 töödeldud ning retušeeritud fotofaili täissuuruses, millest saate printida suuremõõtmelisi ja kvaliteetseid väljatrükke. Fotode valimiseks ja tellimiseks tehakse parooliga kaitstud fotogalerii. Faile edastame kliendile üldjuhul interneti kaudu. Soovi korral salvestame CD-le, teeme väljatrükke lisatasu eest.

60 minutit - 105 EUR. Tunnine sessioon sobiks suuremale inimeste arvule, 2-3 inimest. Selle aja jooksul jõuame teha nii gruppide- kui ka individuaalfotod. Hinna sees on 20 töödeldud ning retušeeritud fotofaili täissuuruses, millest saate printida suuremõõtmelisi ja kvaliteetseid väljatrükke. Fotode valimiseks ja tellimiseks tehakse parooliga kaitstud fotogalerii. Faile edastame kliendile üldjuhul interneti kaudu. Soovi korral salvestame CD-le, teeme väljatrükke lisatasu eest.

90 minutit - 145 EUR. Mida rohkem -seda parem. Võib tulla suure perega, jõuame teha erinevaid variante nii valgustamisega, kui ka taustadega. Hinna sees on 30 töödeldud ning retušeeritud fotofaili täissuuruses, millest saate printida suuremõõtmelisi ja kvaliteetseid väljatrükke. Fotode valimiseks ja tellimiseks tehakse parooliga kaitstud fotogalerii. Faile edastame kliendile üldjuhul interneti kaudu. Soovi korral salvestame CD-le, teeme väljatrükke lisatasu eest.